نحوه اتصال کارت سوخت به کارت های بانکی – نحوه دریافت کارت سوخت در سال ۹۷ – ثبت نام کارت سوخت ۹۷

در ادامه با دیمن ارتباط همراه باشید تا در مورد نحوه اتصال کارت سوخت به کارت های بانکی – نحوه دریافت کارت سوخت در سال ۹۷ – ثبت نام کارت سوخت ۹۷ بیشتر بدانید :

منبع : ایسنا

ثبت نام کارت سوخت 97 - نحوه اتصال کارت سوخت به کارت های بانکی

نحوه اتصال کارت سوخت به کارت های بانکی – نحوه دریافت کارت سوخت در سال ۹۷ – ثبت نام کارت سوخت ۹۷

نحوه اتصال کارت سوخت به کارت های بانکی

محمدجواد آذری جهرمی با بیان این‌که کشور را در شرایط فشار نمی‌توان با برنامه‌ریزی‌های قدیمی اداره کرد، از نحوه اتصال کارت سوخت به کارت بانکی خبر داد و گفت: ۱۰ میلیون خودرو در کشور کارت سوخت ندارند که باید ۳۳۰ میلیارد تومان هزینه برای آن می‌شد.

درحالی‌که با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیکی و با هماهنگی بین دستگاهی و طرح اتصال به کارت بانکی این میزان صرفه‌جویی خواهد شد.

بر اساس اطلاعات سایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، او تصریح کرد: برای صادر کردن این تعداد از کارت سوخت باید ۳۳۰ میلیارد تومان هزینه می‌کردند.

درحالی‌که با استفاده از ظرفیت دولت الکترونیک و با هماهنگی بین دستگاهی، آن‌را به کارت بانکی متصل کردیم تا به‌جای اینکه مردم در صف بایستند تا در پلیس بعلاوه ۱۰ ثبت‌نام کنند که بعد از یک هفته پستچی کارت سوخت صادر شده را بیاورد و هزینه‌ای را پرداخت کنند، با مراجعه به پورتال ملی پخش و پالایش با فشردن سه گزینه، کارت بانکی به کارت سوخت متصل می‌شود.

ثبت نام کارت سوخت ۹۷ / نحوه دریافت کارت سوخت در سال ۹۷

همچنین به نقل از ایسنا شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی در اطلاعیه ای در مورد نحوه دریافت کارت سوخت در سال ۹۷ اعلام کرد : مالکان خودروها و موتورسیکلت‌هایی که کارت سوخت خود را گم کرده‌اند، لازم است به ترتیبی که در رسانه‌ها توضیح داده خواهد شد، از تاریخ شنبه ۳ آذرماه، حداکثر تا شنبه ۲۴ آذرماه ۱۳۹۷ نسبت به ثبت درخواست خود برای دریافت کارت سوخت جدید اقدام کنند.

به‌منظور تسهیل در دریافت کارت جدید سوخت (ثبت نام کارت سوخت ۹۷ )، امکان دسترسی به سامانه ثبت مشخصات از طریق اینترنت و یا تماس تلفنی فراهم شده که نحوه دسترسی و اقدام، از طریق رسانه‌های عمومی و صدا و سیما به اطلاع مردم خواهد رسید. برای ثبت تقاضای دریافت کارت سوخت ۹۷ ، هیچ مبلغی از متقاضیان توسط شرکت ملی پخش دریافت نخواهد شد. این اقدام به معنای سهمیه‌بندی و افزایش نرخ سوخت نبوده و لازم است هموطنان محترم به شایعات بی‌اساس در این مورد توجه نکنند.

مطالب مرتبط :

سامانه ی نیما چیست و چگونه بازار ارز را سامان خواهد بخشید ؟

 فهرست کالاهای دریافت‌کننده ارز رسمی درسال ۹۷ منتشر شد

۰ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

۳ × ۵ =