مواردی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنیم

در دنیای امروز نقش اینترنت و استفاده از ابزار های آن همچون موتور های جستجو بر کسی پوشیده نیست . کسب دانش و جمع آوری اطلاعات مفید در سایت های مختلف توسط موتورهای جستجو همچون گوگل انجام میشود . اما مواردی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنیم از آن دسته اطلاعاتی هستند که هر کاربر اینترنت باید از آن مطلع باشد .

در ادامه با دیمن ارتباط ! همراه باشید تا مواردی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنیم را بدانید :

۱ – علائم بیماری

اگر علائم بیماری در وجود خود میبینید هرگز آن را در گوگل جستجو نکنید .زیرا هزاران وب سایت در اینترنت وجود دارد که در زمینه معرفی بیماری ها ، علائم بیماری ها و … محتوت منتشر می کنند که متاسفانه اکثریت مطلق آن هاتوسط متخصصین طبی مدیریت نمی شوند.

پس اگر شما علائمی در وجود خود حس می کنید و میخواهید بدانید چه بیماری ای دارید ، نباید در گوگل آن را جستجو کنید . زیرا ممکن است با نتایج غیرواقعی و مایوس کننده ای روبرو بشوید . در چنین مواردی به پزشک متخصص مراجعه کنید .

۲ – موارد جنایی

این مورد را جدی بگیرید ! هرگز مواردی مثل ” چگونه می شود بمب ساخت ” یا ” چگونه می شود موارد مخدر تولید کرد ” را حتی به دلیل کسب مقاصد علمی جستجو نکنید ! زیرا سازمان های امنیتی و مبارزه با مواد مخدر جهانی با همکاری گوگل از از فناوری های اطلاعاتی استفاده کرده و لیست آی پی کامپیوتر یا موبایل افرادی که راجع این دسته از موضوعات جستجو انجام داده اند را ذخیره می کنند .

در نتیجه با این کار آن ها شما را تحت یک جنایتکار تحت تعقیب قرار می دهند .

۳ – بیماری سرطان

این مورد چیزیست که هیچکس جز متخصصین آن در مورد آن چیزی نمیدانند ! در حال حاضر این بیماری کشنده در چندین نوع وجود دارد و بیشتر علائم آن با سایر بیماری های معمولی به صورت یکسان هستند ! اگر شما یکی از آن علائم را داشته باشید و آن را در گوگل جستجو کنید ، با اینکه ممکن است به بیماری دیگری مبتلا باشید ، گوگل به شما همان نتیجه سرطان را نشان خواهد داد که شما را نا امید می کند .

۴ – موارد پوستی

یکی دیگر از مورد از مواردی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنیم موارد پوستی است !

برخی از انسان ها در مناطق مختلف دنیا به بعضی از بیماری های خطرناک پوستی مبتلا هستند که متاسفانه تصاویر کل بیماری های پوستی در گوگل وجود دارد و اکثریت آن ها بسیار آزاردهنده و ناپسند هستند که با دیدن آن ها حالات روحی شما تحت تاثیر قرار خواهد گرفت !

۵ – شش های افراد سیگاری

تعداد زیادی از ما سیگار می کشیم و با گذشت زمان از ضرر های آن مطلع می شویم . به خصوص در شش ها !

در همین حال گوگل پر از تصاویر غیر طبیعی و ناهنجار است که گمان می شود از سیگار کشیدن بیش از حد ناشی شده است .

باز هم شما با دیدن آن شوکه خواهید شد !

شاید دیدن همچین تصاویری به شما کمک کند تا سیگار را ترک کنید . اما این موضوع از لحاظ روانپزشکی مورد تایید نیست .

۶ – حیوانات خطرناک

دنیا پر از حیوانات خطرناک است که بعضی از آن ها واقعا کشنده هستند .

اگر شما قصد انجام سفر به جایی را داشته باشید و در گوگل وضعیت آنجا را جستجو کنید احتمالا گوگل به شما وجود انواع حیوانات کشنده ای که در آنجا زیست می کنند را نشان خواهد داد که این موضوع باعث تاثیر بر شما و ایجاد ترس می شود .

در اینصورت بهتر است موضوع را جدی نگیریدتا مانع سفرتان نشود . زیرا این حیوانات در جایی که بیشتر انسان ها رفت و آمد میکنند کمتر یافت می شوند !

۷ – اسم خودتان

در دنیای مجازی مهمترین اولویت همه امنیت است و همه ما می دانیم باید این مورد را جدی بگیریم . اما زمانی که شما اسم  خودتان را در گوگل جستجو میکنید ، گوگل میلیون ها نتیجه به عنوان خروجی نشان می دهد که شامل عکس های ناپسند شما ، معلومات کهنه و سایر محتوای ناخوشایندتان هم هست .

اگر بخواهید آن ها را یک به یک حذف کنید ، باید به تمامی حساب های اینترنتی خود سر بزنیدکه ممکن است رمز ورود تعدادی از آن ها را فراموش کرده باشید تا آن ها را حذف کنید . اما این کار یک کار غیر ضروریست زیرا هیچکس به اطلاعات و عکس های قدیمی شما کاری ندراد !

۸ – طالع بینی در گوگل !

از دیگر مورد از مواردی که هرگز نباید در گوگل جستجو کنیم مسائل فال و طالع بینی است .برخی ها خیلی کنجکاوند که بدانند خطوط کف دستشان چه معنایی می دهد وبختشان چگونه است .

این عمل در حد یک سرگرمی قابل قبول است اما تعدادی از افراد آن را جدی میگیرند و فکر میکنند خطوط کف دستشان به چیزی دلالت میکند که قرار است در آینده اتفاق بیافتد .

در گوگل مطالب و تعبیرهای زیادی از خطوط کف دست وجود دارد که هر قبلیه و نژادی آن را مطابق بر عقاید و باورهایشان تعبیر کرده اند .

اگر شما هم تعبیر خطوط کف دست خود را در گوگل جستجو کنید احتمالا با نتایجی مواجه می شوید که به باور برخی ها خیلی بد و ناپسند هستند و با دیدن آن از آیندهدلسرد و نا امید خواهید شد .

اگر علاوه بر موارد بالا ، موارد دیگری می دانید آن را با ما در قسمت نظرات شریک کنید !

۲ پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نوزده + ۱۳ =