بهترین سالن آرایش مهرآباد جنوبی محل شمشیری

بهترین سالن آرایش مهرآباد جنوبی محل شمشیری کجاست ؟

در این پست میخواهیم بهترین سالن آرایش مهرآباد جنوبی محل شمشیری را به شما معرفی کنیم. یافتن یک مرکز خدمات تخصصی آرایشی و مراقبت زیبایی همواره یکی از دغدغه های مهم خانم هایی است که به زیبایی خود اهمیت می دهند.

منبع: میکس مود

بهترین سالن آرایش شمشیری | بهترین سالن آرایش محل

آموزشگاه مراقبت و زیبایی ماه من – فلاور سنتر

آدرس: تهران، خیابان شمشیری، کوچه جعفریان، ساختمان آریو سنتر، پلاک ۲ واحد ۱۳ طبقه ۵. مشاهده در نقشه )

تلفن: ۰۹۱۲۶۰۳۲۳۱۰ – ۰۹۱۹۸۸۹۷۶۴۳

ارائه خدمات آرایشی زمانی متمایز و تاثیرگذار است که پرسنل مجموعه سالن آرایش دارای تبحر و تجربه کافی برای انجام آن مورد را داشته باشند.

علاوه بر تجربه و چیره دستی، سلیقه و نگاه حرفه ای نقش بسزایی در انجام درست و رضایت بخش خدمات زیبایی دارد.

هزینه ها، محیط و تجهیزات و متریال مورد استفاده، برخورد پرسنل و جلب رضایتمندی مشتری و… تنها بخشی از مواردی است که باید به دقت مورد بررسی قرار داد.

برای پی بردن به اینکه بهترین سالن آرایش شمشیری یا بهترین سالن آرایش محل کدام است پارامترهای مختلفی بررسی شدند و در نهایت آموزشگاه مراقبت و زیبایی ماه من – فلاور سنتر به عنوان برترین سالن آرایش مهرآباد جنوبی محل شمشیری انتخاب شد.

بهترین سالن آرایش مهرآباد جنوبی محل شمشیری

محیط و فضای پذیرایی از مشتریان

سالن زیبایی ماه من دارای محیطی زیبا با چیدمان اصولی المان های مختلف و فضای کافی برای انجام انواع خدمات آرایشی و آموزشی مراقبت و زیبایی است.

بنابراین راحتی و آرامش مشتریان پس از حضور در محیط گرم و فضای دلنشین سالن تضمین شده است.

قرارگیری درست و بجا تجهیزات، صندلی های استاندارد و راحت، نور مناسب و دسترسی راحت به محل سالن توجه ما را جلب کرد.

وسایل و تجهیزات

استفاده از بهترین و بروز ترین تجهیزات در سالن های آرایشی مقوله ی بسیار مهمی است. تجهیزات جدید، سالم و بروز علاوه بر اینکه راحتی زیادی برای اپراتور یا کارشناس انجام خدمات به ارمغان می آورد، می تواند حس خوشایند و رضایتبخشی برای زیباجویان نیز به همراه داشته باشد. علاوه بر اینکه هرچه تجهیزات بروزتر و کارآمدتر باشند، کارها راحت تر و سریع تر پیش خواهند رفت.

آموزشگاه مراقبت و زیبایی ماه من – فلاور سنتر با بهره مندی از جدیدترین و مدرن ترین تجهیزات مرسوم سالن های زیبایی توانسته امتیاز کامل این بخش را کسب کند.

قیمت

اما قیمت! مهم و موثر در تصمیم گیری این روزهای همه مشتریان. مقوله قیمت در کنار کیفیت ارائه خدمات و متریال استفاده شده بسیار مهم است. یعنی اینکه در ازای پرداخت آن مبلغ، چه خدماتی با چه کیفیتی و با چه متریالی انجام شده؟ چه شخصی آن خدمات را انجام داده و تا چه میزان رضایت مشتری کسب شده.

طی بررسی های انجام شده و با درنظر گرفتن موارد اشاره شده مراقبت زیبایی ماه من – فلاور سنتر یکی از منصف ترین و به قیمت ترین خدمات آرایشی و آموزشی را در بخش بهترین سالن آرایش مهرآباد جنوبی ارائه می کند.

 

نحوه درج لوکیشن در اسنپ | افزودن آدرس به نقشه اسنپ | ثبت محل موقعیت و لوکیشن شرکت یا مغازه در اپلیکیشن و برنامه اسنپ یا نقشه Snapp

پرسنل کارآزموده و با تجربه

با توجه به اینکه مراقبت و زیبایی ماه من در واقع یک آموزشگاه رسمی شناخته شده در حوزه آرایش و پیراش یا مراقبت زیبایی است، پرسنل ارائه دهنده خدمات عموما” مربیان این حوزه هستند و از حیث تجربه و چیره دستی در بالاترین سطح قرار دارند.

پس مشتریان و زیباجویان می توانند با خیال راحت نسبت به انجام امور آرایشی و زیبایی خود بپردازند.

مشاوره درست و کارآمد

اینکه بدانیم چه مدل مویی برای ما و با فرم صورت ما مناسب تر است یا چه رنگ مویی با پوست ما سازگار تر بوده یا چه نوع آرایشی برای آن میهمانی یا مراسم متناسب تر است موضوع مهمی است.

انتخاب رنگ، مدل و نوع اجرای هر یک از موارد آرایشی و زیبایی نیازمند دانش و تجربه کافی است تا نتیجه کار رضایتبخش و موثر واقع شود.

بنابراین بهره مندی از نظر مربیان و کارشناسان زبده و کاربلد حوزه های مختلف آرایشی و زیبایی مهم و غیرقابل چشم پوشی است.

مراقبت زیبایی ماه من  – فلاور سنتر این امکان را در اختیار تمام مراجعین و مشتریان قرار می دهد.

منبع: میکس مود

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *