نمونه کار پروژه های طراحی وب سایت دیمن ارتباط

تمامی وب سایت ها به گونه ای منعطف و سازگار با دستگاه های مختلف کامپیوتری و موبایل و تبلت ها با اندازه صفحات نمایش متفاوت بطوری که تمامی اجزاء و المان های سایت به خوبی مشاهده و پوشش داده شوند، طراحی شده است. (خاصیت ریسپانسیو یا واکنشگرا بودن)

استفاده از هاست پرسرعت، امن و معتبر از اولین و موثرترین نکاتی است که همواره در تمام پروژه های گروه فنی مهندسی دیمن ارتباط لحاظ می شود.

انتشارات آرادمان

نمونه کار طراحی سایت انتشارات آرادمان با بهره گیری از آخرین متد کدنویسی و استفاده از روش های بهینه سازی تصاویر و گرافیک استاندارد در طراحی وب سایت های حوزه نشر و کتاب.

امکانات متنوع ارتباطی، فرم های دریافت سفارشات و ارتباط با مدیر انتشارات، بخش اخبار و مقالات، لینک های خرید اینترنتی و… در طراحی این وب سایت و وب سایت های مشابه منظور شده است.

مرکز آموزش مجازی سوریا

نمونه کار طراحی وب سایت مرکز آموزش مجازی سوریا به منظور تامین یک وب سایت آموزش آنلاین و فروش دوره های مختلف آموزشی و فروش کتاب و محصولات آموزشی.

خرید و ثبت نام آنلاین دوره های آموزش مجازی، خرید و سفارش گذاری آنلاین کتاب ها و امکان عضویت مشتریان و هنر آموزان در سایت بواسطه شماره موبایل و ارسال اسم ام اس تایید عضویت، رهگیری سفارشات و پیگیری دوره های ثبت نام شده و… در طراحی این وب سایت و وب سایت های مشابه منظور شده است.

فروشگاه اینترنتی تهران نارا نوین

یک وب سایت فروش آنلاین محصولات با کلیه امکانات!

سایت فروشگاهی تهران نارا نوین به منظور فروش آنلاین محصولات مرتبط با حوزه ماشین های اداری طراحی و اجرا شده است.

این پروژه با لحاظ کردن تمامی المان ها و امکانات یک وب سایت بروز و مدرن فروشگاهی پیاده سازی شده است.

امکان درج نقد و بررسی تخصصی به ازای هر محصول، مدیریت انبار و موجودی کالا، محاسبه خودکار هزینه ارسال و اضافه کردن آن به جمع فاکتور، عضو گیری و مدیریت کاربران، امکان افزودن به لیست علاقه مندی، مقایسه کالاها با یکدیگر، امکان چینش دلخواه لیست محصولات بر اساس نوع ، تعداد فروش ، حروف الفبا و… توسط مشتریان و امکانات بسیار کاربردی و متنوع دیگر در طراحی و اجرای این پروژه مد نظر قرار گرفته است.

پایگاه خبری عزت

یکی از نمونه پروژه های طراحی سایت دیمن ارتباط  پایگاه خبری عزت است که با بهره گیری از آخرین متد کدنویسی و استفاده از روش های بهینه سازی تصاویر و گرافیک استاندارد در طراحی وب سایت خبری و اطلاع رسانی پیاده سازی شده است.

چینش دلخواه اخبار و انتخاب جایگاه هر خبر به تناسب اهمیت و نوع آن، امکان استفاده از ویجت های گوناگون همچون آخرین قیمت های ارز و طلا و… در طراحی این وب سایت و وب سایت های مشابه منظور شده است.

شرکت بین المللی پارس تجارت

نمونه کار طراحی سایت برای شرکت بین المللی پارس تجارت آرادمهر با توجه به نیاز مدیران شرکت و دریافت نظرات آنها راجب چگونگی رنگبندی، چیدمان و قرارگیری المان های مختلف مورد نیاز آن ها در بخش های مختلف سایت آماده و در دسترس قرار گرفته است.

زمینه فعالیت این شرکت فروش و پخش انواع بنر و فلکسی خام و تجهیزات و لوازم جانبی صنعت چاپ است.

این وب سایت شامل بخش های متنوعی همچون گالری محصولات همراه با مشخصات فنی، آخرین اخبار حوزه اقتصاد و صنعت چاپ، لیست قیمت قابل بروزرسانی، معرفی شرکت، اطلاعات تماس و… است.

کلینیک مشاوره حس تحول

یکی دیگر از نمونه کارهای طراحی سایت دیمن ارتباط کلینیک روانشناسی و مشاوره حس تحول شمیران است که به منظور معرفی امکانات کلینیک و همچنین رزرو نوبت بطور آنلاین طراحی و پیاده سازی شده است.

امکان درج مقالات، مدیریت محتوای سایت، مدیریت رزروها، گزارش گیری، پرداخت آنلاین مبلغ رزرو توسط بیماران، عضویت بیماران، امکان انتخاب روز و ساعت مراجعه، مدیریت خودکار رزروها و نوبت دهی و … تنها بخشی از امکانات این وب سایت است.

شرکت نگین صنعت استیل

نمونه پروژه طراحی سایت شرکت نگین صنعت، فعال در حوزه آهن (استنلس استیل) با بهره گیری از آخرین متد کدنویسی و با توجه به نوع فعالیت شرکت و المان های بصری مورد استفاده در این صنعت پیاده سازی و اجرا شده است.

سایت این شرکت شامل بخش های متفاوتی همچون: صفحه محصولات پیشرفته به همراه مشخصات فنی، سفارش آنلاین، بلاگ و مقالات مرتبط با حوزه کسب و کار، اطلاعات شرکت و راه های ارتباطی است.

شرکت نهادین صنعت سپهر جم

پروژه طراحی سایت شرکتی برای شرکت نهادین صنعت سپهر جم با رعایت اصول کدنویسی استاندارد طبق اصول HTML5 با طراحی فلت و واکنشگرا انجام شده است.

بخش های مختلفی همچون ارتباط با ما، معرفی محصولات همراه با عکس یا فیلم، دسته بندی محصولات و معرفی خدمات شرکت در پیاده سازی این پروژه منظور شده است.

مجتمع صنعتی جوانزاد

سایت مجتمع صنعتی جوانزاد که از بخش های مختلف کارگاهی تشکیل شده است و دارای ۶۰ صفحه پروفایل مخصوص هر واحد صنعتی است.

این واحدها هرکدام می توانند پروفایل خود را بصورت آنلاین ویرایش و مدیریت کنند.

این وب سایت دارای بخش های مختلفی همچون مناقصات، مشاوره حقوقی، معرفی واحدها، اطلاعیه ها و…

امکانات متنوع ارتباطی، فرم های دریافت نظرات و سوالات و بخش اخبار و مقالات و… در طراحی این وب سایت و وب سایت های مشابه منظور شده است.

موسسه حقوقی صلح گستران عدل

طراحی وب سایت برای موسسه حقوقی صلح گستران عدل و مصالحه جو به منظور معرفی خدمات و اطلاع رسانی این موسسه صورت پذیرفت.

قرارگیری امکانات متنوع ارتباطی و بیان مزایا و خصوصیات این موسسه در وب سایت از اهداف اصلی آن می باشد.

بخش های مختلفی همچون ارتباط با ما، معرفی وکلا، معرفی خدمات و وجه تمایز آن ها، انتشار مقالات و آموزه های حقوقی در این وب سایت پیش بینی و اجرا شده است.

طراحی و کدنویسی این پروژه بصورت ریسپانسیو و سازگار با تمام صفحات نمایش با اندازه های مختلف (موبایل، تبلت و کامپیوترها) انجام شده است.

شرکت آروند طب پاد

اجرای پروژه طراحی وب سایت برای شرکت آروند طب پاد برای معرفی محصولات و خدمات شرکت، اطلاعات تماس، معرفی پرسنل و تاریخچه شرکت، بخش نمایندگان و اطلاعات تماس و بیوگرافی آن ها، مقالات و آموزش های مختلف و…

این وب سایت با آخرین متند طراحی وب سایت های ریسپانسیو یا واکنشگرا پیاده سازی و اجرا شده است. به همین منظور کاملا مطابق بر صفحات نمایش مختلف همچون موبایل ها و… علاوه بر کامپیتورها می باشد.

امکانات متنوعی به منظور سهولت در استفاده و پوشش دهی تمامی امکانات سایت در این پروژه اجرا شده است.

شرکت عظیم تجارت

اجرای پروژه طراحی سایت شرکت عظیم تجارت به منظور معرفی بهتر و موثرتر محصولات تولیدی شرکت در بستر اینترنت.

این وب سایت شامل امکانات متنوعی برای نمایش محصولات و معرفی خصوصیات آن ها می باشد.

بخش محصولات و دسته بندی منظم آن به منظور سهولت در جستجوی آن ها پیاده سازی شده.

این وب سایت دارای صفحات مختلفی برای معرفی خدمات و روش های فروش، اخبار و مقالات، ارتباط با ما و درباره ما و … است.

فروشگاه اینترنتی کالا مدیا

پروژه طراحی وب سایت فروشگاه آنلاین کالا مدیا به منظور فروش اینترنتی محصولات و کالاهای تولیدی شرکت و معرفی و نقد بررسی محصولات و ارائه مقالات متنوع.

در این پروژه از امکانات متنوع و به روز وب سایت های اینترنتی استفاده شده است.

امکاناتی همچون جدول مشخصات فنی، نقد و بررسی محصول، بخش دیدگاه های مشتریان، نمایش موجودی انبار، لیست علاقه مندی ها، سبد خرید، محاسبه خودکار هزینه ارسال، دریافت آنلاین پول و… تنها بخشی از امکانات گسترده این پروژه است.

شرکت فارما استیل

طراحی سایت ریسپانسیو و مدرن برای شرکت فارما استیل به منظور حضور بهتر و موثر در اینترنت و معرفی محصولات و خدمات این شرکت.

بخش های متنوع محصولات و معرفی خدمات شرکت به همراه امکان ارتباط مستقیم با بخش فروش از طریق واتس اپ، امکانات ارتباطی مدرن، طراحی یکپارچه و ریسپانسیو به همراه موبایل ویو تنها بخشی از خصوصیات این پروژه است.

استفاده از المان های یکپارچه در طراحی و رنگبندی هماهنگ، سرعت لود مناسب همه و همه در این پروژه رعایت شده که بطور مستقیم در نرخ تعامل کاربران نقش مهمی ایفا کرده است.

شرکت تراشه نگار

نمونه کار طراحی وب سایت شرکتی برای شرکت تراشه نگار بواسطه کدنویسی و استفاده از آخرین متد طراحی وب سایت های ریسپانسیو.

اجرای پروژه طراحی و بهینه سازی وب سایت شرکتی با استفاده از روش های به روز و کارآمد طراحی وب به منظور معرفی موثر خدمات شرکت تراشه نگار.

سهولت در دسترسی به بخش های مختلف سایت، درج فرم های مختلف تماس و استخدام، بخش مقالات و معرفی خدمات، امکانات ارتباطی گسترده و… در اجرای این پروژه لحاظ شده است.

هلدینگ فتحی

آموزشگاه مراقبت زیبایی ماه من

مشاورین املاک فکر برتر

شرکت فرکو

شرکت آرمینا انرژی

پایگاه خبری اخبارطلا

بیمه پارسیان – نمایندگی کارگر

شرکت گلکسی