طراحی وب سایت مجتمع صنعتی شهرک صنعتی طراحی سایت دیمن ارتباط

طراحی وب سایت مجتمع های صنعتی

طراحی وب سایت شهرک صنعتی | مجتمع صنعتی

صنایع و کسب و کارهای کارگاهی یا کارخانه هایی که در مجتمع یا شهرک های صنعتی فعالیت می کنند می توانند همانگونه که بصورت متمرکز در محیطی صنعتی فعالیت می کنند، در اینترنت نیز با طراحی وب سایت شهرک صنعتی | مجتمع صنعتی بصورت یکجا و متمرکز حضور داشته باشند.

هر کارگاه یا کارخانه مستقر در مجتمع های صنعتی همانگونه که شماره پلاک یا بلوک واحد تولیدی منحصر به فرد خود را دارند، می توانند در سایتی متمرکز صفحات مختلف (تماس با ما، محصولات، درباره ما، فرم ها و…) خاص خودشان به همراه آدرس اختصاصی وب، ایمیل شرکتی و … منحصر به فرد خودشان را نیز داشته باشند.

بنابراین مدیران و صاحبان این شهرک ها می توانند با راه اندازی یک وب سایت اختصاصی و استاندارد، همه زیر مجموعه ها و کارخانجات مستقر در مجتمع را تحت پوشش قرار داده و با هزینه ای بسیار اندک رونق در کسب و کار و حضوری گسترده در اینترنت را برای واحدهای صنعتی به ارمغان آورند.

مزیت های طراحی و راه اندازی یک وب سایت برای شهرک های صنعتی | مجتمع های صنعتی :

با راه اندازی یک سایت برای این دسته از کسب و کارها بصورت استاندارد می توان مولفه های مختلفی را در طراحی و راه اندازی یک سایت شهرک صنعتی یا مشاغل مرتبط با آن لحاظ کرد.

بهبود جایگاه قرارگیری سایت در موتورهای جستجو همچون گوگل (سئو) بواسطه کدنویسی استاندارد و رعایت اصول حرفه ای طراحی وب سایت ها از مزیت های مهم راه اندازی سایت برای کسب و کارهای این حوزه است.

درج آدرس و اطلاعات تماس و مسیریابی پیشرفته، امکان ایجاد فرم های آنلاین برای استخدام، مناقصات ومزایده ها، انتشار اخبار و مقالات و اطلاعیه های مهم، طراحی، مدیریت و در دسترس قرار دادن صفحات اختصاصی برای تک تک واحدهای مستقر در مجتمع صنعتی با امکانات کامل (تماس با ما، محصولات، درباره ما، فرم ها و…) بخشی از مزایای راه اندازی یک وب سایت برای صاحبان و مدیران این مجموعه ها است.

گروه فنی مهندسی دیمن ارتباط با سال ها تجربه در حوزه طراحی وب سایت های تخصصی در این نوع کسب و کار می تواند وب سایت هایی پویا، مفید و تاثیرگذار در این بخش طراحی و پیاده سازی نماید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با ما تماس بگیرید.