طراحی سایت رستوران ها

هر کسب و کاری به منظور رونق در فروش محصولات خود نیازمند بهره گیری از آخرین روش ها و به روز ترین آن هاست. طراحی سایت رستوران ها و مشاغل مرتبط با این حوزه هم نیازمند بهره گیری از روش های مدرن و به روز به جهت رونق فروش و بهبود بازاریابی در این حوزه است.

امروزه با ظهور اینترنت و شبکه های اجتماعی، ارتباطات راه دور و امکانات مدرن تبلیغاتی راه برای معرفی، سفارش گیری و ارسال محصولات به اقصی نقاط جهان میسر شده است.

رستوران ها و مراکز فروش محصولات خوراکی همواره به منظور معرفی محصولات و خدماتشان و جذب مشتریان بیشتر از روش های متفاوتی برای تبلیغات خود استفاده می کرده اند.

بطور مثال انتشار منو رستوران خود در مجلات محلی، انتشار تراکت، انتشار تبلیغات محیطی و حتی استفاده از عروسک های جذاب برای جلب نظر مشتریان در محل فروشگاه از جمله روش هایی بود که برای بازاریابی و معرفی رستوران خود از آن ها استفاده می کردند و امروز نیز برخی همچنان روش های فوق را تاثیرگذار می دانند.

اما امروزه با ظهور اینترنت و نقش غیر قابل انکار شبکه های اجتماعی همچون اینستاگرام، روش های تبلیغاتی تغییر کرده و کم کم جای تبلیغات سنتی گذشته را گرفته اند.

علاوه بر این طراحی سایت رستوران ها برای صاحبان این نوع کسب و کار نقش اساسی را ایفا می کند.

داشتن یک وب سایت برای هر رستوران یکی از اساسی ترین نیازمندی های آن به شما می رود.

منو خوراکی ها و خدمات قابل ارائه به همراه عکس یا فیلم از آن ها، سفارش گیری آنلاین، رزرو میز، آدرس محل فروشگاه یا شعب مختلف آن هابه همراه نقشه زنده قابل مسیریابی در موبایل ها، دریافت اطلاعات از مشتریان و استفاده از آن ها به منظور ارسال پیام های بازاریابی هدفمند از جمله مزایای اولیه ی یک سایت رستوران است.

زیبایی محیطی، نظم و انتقال حس خوب به مشتریان هنگام مراجعه به رستوران باید یکی از مهمترین مسائلی باشد که مورد توجه مدیران رستوران قرار میگیرد. بنابراین رعایت این مولفه ها در طراحی سایت یک رستوران یا کافی شاپ باید مدنظر باشد.

مزیت ها و ویژگی های مهم یک وب سایت رستوران

 • معرفی محصولات و خدمات قابل ارائه به مشتریان.
 • انتشار منو رستوران با امکان تغییرات در آن بطور نامحدود و بدون هزینه های معمول موجود در روش سنتی(چاپ منو جدید).
 • انتشار عکس های متنوع از غذاها، محیط رستوران و امکانات موجود در رستوران.
 • درج آدرس دقیق رستوران به همراه نقشه زنده محل قرارگیری آن و شعبات متعدد در هر جای دنیا.
 • قبول سفارشات بصورت آنلاین از طریق سایت جهت Dlivery غذاهای رستوران با امکان پرداخت آنلاین.
 • قرار گیری سایت رستوران در موتورهای جستجو همچون گوگل و به طبع، بهبود بازاریابی و افزایش فروش.
 • امکان دریافت نظرات و بازخورد مشتریان از غذاهای عرضه شده در رستوران بصورت آنلاین در سایت و انتشار آن ها به منظور جلب رضایت بیشتر سایر مشتریان و بازدید کنندگان سایت.
 • تعرفه طراحی سایت رستوران ها
 • طراحی واکنشگرا

  جستجوی پیشرفته در سایت

  استانداردسازی شده بر اساس الگوریتم های سئو

  فرم تماس با ما اتوماتیک

  ایمیل شرکتی

  گالری تصاویر پویا

  امکان درج اخبار یا مقالات

  نقشه زنده موقعیت مکانی

  و صدها امکان جذاب دیگر …

 • (هاست+دامنه ir. رایگان)
 • شروع قیمت از ۱.۲۰۰.۰۰۰ تومان