طراحی سایت

امروزه سایت ها نقش بی بدیلی در تجارت و بازاریابی دارند. بهبود آشنایی مشتریان با برند، معرفی نوع فعالیت شرکت ها و ارائه محصولات یا خدمات همه و همه در بستر وب سایت امکان پذیرند. داشتن یک وب سایت برای هر نوع کسب و کاری از ملزومات اولیه و غیر قابل انکار است. بنابراین طراحی و پیاده سازی وب سایت یکی از نخستین اموری است که هر کسب و کار در بدو شروع به آن نیاز دارد. همچنین انتخاب پیمانکار و یا تیم طراحی مجرب دارای نمونه پروژه طراحی سایت می تواند در ادامه کار بسیار راه گشا باشد.

داشتن سایت برای هر کسب و کار علاوه بر هویت و اصالت بخشیدن به آن به طرز چشمگیری بر شناساندن برند و معرفی آن تاثیر مستقیم دارد.

جهت مشاهده نمونه پروژه های انجام شده، پلن های مختلف و … در ادامه با ما همراه باشید.

مزایای طراحی سایت با دیمن ارتباط

دیمن ارتباط با کمک دانش و تجربه خود می تواند وب سایت هایی سریع ، زیبا ، امن ، منعطف و منحصر به فرد طراحی، پیاده سازی و اجرا کند.

رعایت اصول کدنویسی استاندارد و استفاده از بهترین سرویس دهنده های هاستینگ و سرورهای پیشرفته به منظور تضمین سرویس دهی امن و ۲۴ ساعته و بدون قطعی (استفاده از هر دو بستر اینترنت و اینترانت بصورت همزمان)

طراحی و باز طراحی انواع سایت های فروشگاهی ، شرکتی ، آموزشی ، شخصی ، صنعتی و … با به روز ترین متد کدنویسی همراه با طراحی منعطف و واکنش گرا سازگار با صفحه نمایش انواع موبایل ، تبلت و کامپیوتر از تخصص های اصلی دیمن ارتباط است.

طراحی سایت در ۷ روز

پیاده سازی کل پروژه در ۷ روز

پشتیبانی ۲۴ ساعته

پاسخگویی ۷ روز هفته ۲۴ ساعته

دامنه!

دامنه ir. پنج ساله

هاست پرسرعت !

هاست پرسرعت و امن یکساله

آموزش!

آموزش نحوه مدیریت سایت