طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبرگزاری پایگاه خبری

اطلاع رسانی و راه اندازی یک پایگاه یا وب سایت خبری یکی از راه کارهای مهم برای سازمان ها، شرکت ها و… و حتی کسب و کارهایی است که می خواهند نسبت به اعلام و انتشار اخبار حوزه فعالیت خود اقدام کنند. حتی پوشش دهی رویدادهای خبری مختلف در سرتاسر دنیا برای علاقه مندان و فعالان حوزه خبر با ایجاد و طراحی سایت خبری-طراحی پایگاه های خبری امکانپذیر است.

مزیت های طراحی سایت خبرگزاری پایگاه خبری و پرتال های اطلاع رسانی:

با راه اندازی یک وب سایت حرفه ای و استاندارد در این حوزه می توان مولفه های مختلفی را در طراحی و راه اندازی یک وب سایت خبری یا مشاغل مرتبط با آن لحاظ کرد.

بهبود جایگاه قرارگیری سایت خبری در موتورهای جستجو همچون گوگل (سئو) بواسطه کدنویسی استاندارد و رعایت اصول حرفه ای طراحی پایگاه های اطلاع رسانی از مزیت های مهم راه اندازی سایت برای کسب و کارهای این حوزه است.

دسته بندی اخبار بر اساس حوزه های مختلف خبری همچون: سیاسی، اقتصادی، هنری، ورزشی، علمی و… امکان تعیین اخبار مهم در نقاط مختلف سایت، پیش بینی جایگاه درج تبلیغات پیرامون سایت، جستجوی پیشرفته و امکان آرشیو اخبار، درج نظرات و مدیریت آن ها، درج اخبار به همراه عکس، فیلم یا صوت، ارائه مقالات تخصصی و… از ابتدایی ترین مواردی است که باید در طراحی پایگاه های خبری لحاظ شود.

گروه فنی مهندسی دیمن ارتباط با سال ها تجربه در حوزه طراحی وب سایت های خبری و اطلاع رسانی می تواند وب سایت هایی پویا، مفید و تاثیرگذار در این بخش طراحی و پیاده سازی نماید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان با ما تماس بگیرید.

 

نمونه وب سایت خبری

( طراحی توسط گروه فنی مهندسی دیمن ارتباط)