طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات

طراحی سایت انتشارات و نشریه ها

انتشارات یا نشریه های مختلف که در زمینه نشر کتاب، مقاله یا هر نوع نوشته ی مکتوبی فعالیت می کنند می توانند با راه اندازی یک وب سایت نسبت به معرفی کتاب ها و مقالات منتشر شده ی خود به کسب و کار خود رونق بخشیده و دسترسی ارتباطی بهتری با مخاطبان خود به واسطه طراحی سایت انتشارات فراهم آورند.

مزیت های طراحی و راه اندازی یک وب سایت انتشارات:

با طراحی یک سایت موثر و بهینه می توان مولفه های مختلفی را در طراحی و راه اندازی یک وب سایت انتشارات و کسب و کارهای مرتبط با این حوزه لحاظ کرد.

بهبود جایگاه قرارگیری در موتورهای جستجو همچون گوگل (سئو) بواسطه کدنویسی استاندارد و رعایت اصول حرفه ای طراحی وب سایت های انتشاراتی از مزیت های مهم راه اندازی وب سایت برای کسب و کارهای این حوزه است.

عرضه و فروش کتاب ها بصورت آنلاین، معرفی محصولات به همراه عکس، فیلم یا صوت، ارائه مقالات تخصصی حوزه مربوطه و… به همراه آدرس دفتر و اطلاعات تماس همه و همه نقش بسزایی در بهبود تجربه ای نو در این نوع کسب و کار بوسیله طراحی سایت به ارمغان خواهد آورد.

معرفی آخرین کتب چاپ شده، نقد و بررسی کتاب ها یا نشریات مختلف، ارائه نسخه الکترونیکی کتاب ها یا مقالات و… از دیگر مزایای طراحی یک سایت انتشاراتی است.

گروه فنی مهندسی دیمن ارتباط با سال ها تجربه در حوزه طراحی وب سایت های تخصصی نشریات مختلف می تواند وب سایت هایی پویا، مفید و تاثیرگذار در این بخش طراحی و پیاده سازی نماید.

جهت دریافت مشاوره تخصصی و رایگان در این مورد با ما تماس بگیرید.

.

نمونه پروژه طراحی وب سایت انتشارات

(انتشارات آرادمان)