آیفون ۱۲ اس در فصل دوم سال ۲۰۲۱ به‌جای آیفون XR راهی بازار می‌شود

اینطور که به نظر می‌رسد، اپل قصد دارد در فصل دوم سال ۲۰۲۱، به‌جای فروش مجبوب‌ترین گوشی سال ۲۰۱۸ خود یعنی آیفون XR، محصول دیگری را با نام آیفون ۱۲ اس (iphone 12 s) راهی بازار کند.

اخیرا خبری منتشر شد مبنی براینکه اپل قصد دارد بعد از معرفی گوشی‌های سری آیفون ۱۲، تولید برخی از گوشی‌های قدیمی را نظیر آیفون ۱۱ پرو متوقف کند. آیفون XR هم در پایان اولین فصل سال ۲۰۲۱ حداقل در فروشگاه‌های اپل موجود نخواهد شد و این یعنی کاربران باید این گوشی را از خرده‌فروشی‌ها یا به صورت دست دوم خریداری کنند. اما اینطور که به نظر می‌رسد اپل جایگزین خوبی برای این گوشی خود آماده کرده و آن را فصل دوم سال بعد راهی بازار خواهد کرد.

آیفون 12 اس iphone 12 s

.

آیفون ۱۲ اس Iphone 12 s جایگزین آیفون xr

به گفته‌ی یکی از افشاگران با نام Komiya، اپل آیفون ۱۲ اس را به عنوان جایگزین آیفون XR در نظر دارد. بعد از موفقیت بی‌نظیر این گوشی در سال گذشته و همچنین آیفون ۱۱ و حتی آیفون SE 2020 در سال جاری، به نظر می‌رسد کوپرتینویی‌ها قصد دارند تمرکز خود را بیشتری روی گوشی‌های پرچم‌دار، اما مقرون به صرفه‌ معطوف کنند. حال نکته‌ی جالب اینجاست که اپل در گذشته از چنین پسوندی برای نام‌گذاری محصولات بالارده‌ی خود استفاده می‌کرد.

با این حال آیفون ۱۲ اس